Zwroty i reklamacje - hurtownia i sklep internetowy Remy-Hair, Szczecin
Zwrot towaru:

 

W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Uprasza się aby towar był w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu - jeśli takie posiadał, z kompletną jego zawartością, a sam produkt był nieuszkodzony, oraz nie nosił jakichkolwiek śladów używania. Koszt odesłania towaru pokrywa kupujący.

 

 W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar wraz z paragonem oraz formularzem  zwrotu należy odesłać na własny koszt  - nie odbieramy paczek za pobraniem. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i dokonuje zwrotu pieniędzy na konto klienta. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem, z uwagi na brak możliwości sprawdzenia towaru.

 

Reklamacje

 

W przypadku otrzymania przez Klienta produktu wadliwego lub niezgodnego z opisem wymienia się produkt na pełnowartościowy w przeciągu 7 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej na koszt sklepu. Informacja o wadzie towaru musi być przekazana do sklepu niezwłocznie po otrzymaniu towaru najpóźniej do 3 dni. Możliwy jest również zwrot pieniędzy na życzenie klienta.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych w trakcie transportu lub braku części towaru w przesyłce będą rozpatrywane tylko w przypadku stwierdzenia tego w obecności dostarczyciela i wspólnego spisania protokołu reklamacyjnego.

 

W przypadku użytkowania produktu i stwierdzenia iż nie spełnia on wymagań, należy odesłać towar. W ciagu 14 dni nasi specjalisci stwierdzą czy klient ma rację i towar jest złej jakosci. Jeżeli wyjdzie że towar jest dobry i pełnowartościowy, klient ma prawo do sprawdzenia w laboratorium, ale taka ekspertyza kosztuje 300 zł i jest pokrywana przez kupującego. Chyba że laboratorium stwierdzi iż klient ma rację wtedy Sklep pokrywa koszta ekspertyzy.


Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie