Metody przedłużania włosów - hurtownia i sklep internetowy Remy-Hair, Szczecin

Metody przedłużania włosów

Microringi - Włosy doczepiane na ringi to jedna z bardziej popularnych metod przedłużania włosów na zimno. Są łatwe w użyciu, mało widoczne a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Dzięki silikonowym ringom pasemka dobrze trzymają się na włosach i chronią je przed złamaniem. Przedłużenie włosów metodą na ringi jest w pełni bezpieczne.

Nanoringi - są najmniejszymi na świecie łączeniami używanymi w przedłużaniu włosów. Całkowicie niewyczuwalne oraz niewidoczne. Polecane szczególnie osobom posiadającym cienkie lub rzadkie włosy. W przypadku tej metody pielęgnacja jest identyczna jak w przypadku klasycznych micro ringów.

Ultradźwięki - Ultradźwiękowe przedłużanie włosów to metoda technologicznie zaawansowana. Łączenie włosów z pasemkami odbywa się przy użyciu urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe – wykorzystywane jest zjawisko „zimnej fuzji”. Metoda ultradźwiękowa przedłużania włosów pozwala na precyzyjne wykonanie łączeń „na zimno” – bez użycia ciepła – urządzenie ultradźwiękowe zastąpiło tradycyjną zgrzewarkę. Za pomocą tej metody uzyskujemy płaskie dyskretne łączenia, mniej widoczne i wyczuwalne w porównaniu do użycia tradycyjnej zgrzewarki.

Zgrzewy keratynowe - Metoda keratynowego przedłużania włosów cieszy się dużą popularnością, ponieważ do ich łączenia wykorzystuje się keratynę, która jest naturalnym składnikiem budującym strukturę włosa. To właśnie ten składnik włosów odpowiada za ich gładkość i połysk. Dzięki doczepianiu włosów na keratynę szybko spełnisz swoje marzenia o pięknych, długich i lśniących włosach. Jest to możliwe w sposób całkowicie bezpieczny nawet, jeśli Twoje włosy są suche i zniszczone. Dzieje się tak, ponieważ zawarta w łusce keratyna posiada właściwości regeneracyjne.

Tape-in/Metoda kanapkowa - Metoda kanapkowa polega na wczepianiu pomiędzy nasze włosy pasm włosów na kilkucentymetrowej taśmie. Taśmy są niewidoczne gołym okiem i niewyczuwalne. Pasma są bardzo lekkie i nie obciążają włosów - nie odczuwa się ciągnięcia ani dyskomfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Włosy po przedłużeniu można dowolnie upinać, modelować. Ponieważ pasma przyczepiane są tuż przy samej skórze, należy regularnie zgłaszać się na podciąganie taśm.

Clip-In – włosy na clip in jest bardzo dobra alternatywą do metod stałych. Clip-in są zszyte i posiadają klipsy, które w każdej chwili, można samemu założyć. Zajmuje to parę minut. Są bardzo przydatne przy fryzurach okazyjnych, kiedy nie chcemy na stałe doczepiać włosów.


Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie