Najczęściej kupowane

Doczepiane włosy naturalne europejskie

Włosy 100% naturalne europejskie. Włosy europejskie są farbowane zgodnie z naszą paletą dostępną na stronie. Występują różne metody zakładania włosów, tj. Clip-in, ringi, tulejki, nanoringi, tape-in, kitki i wiele innych. Włosy również przerabiamy, jeśli zachodzi taka potrzeba. Włosy nie plączą się, można je prostować, kręcić, suszyć oraz farbować. Przy odpowiednio dobranej pielęgnacji pozostają w dobrej kondycji przez kilka miesięcy.

 • Włosy pod ringi i tulejki
  Włosy naturalne europejskie w pasmach pod ringi i tulejki. Włosy europejskie są juz farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów, więc mamy szeroki wybór kolorów, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbowac, jeśli odcień jednak nam nie pasuje. Wlosy również można prostować i kręcić. Mają one odpowiednio przygotowane zakończenie aby założyć je na microringi lub tulejki.
 • Włosy pod zgrzewy

  Włosy naturalne europejskie pod zgrzewy i ultradźwięki. Włosy europejskie sa już farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów. Wybór kolorów jest szeroki, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbować, jeśli odcień nam nie pasuje. Włosy również można prostować i kręcić. Mają one odpowiednio przygotowane zakończenie aby założyć je na zgrzewy keratynowe lub na ultradźwięki.

 • Włosy pod nanoringi

  Włosy naturalne europejskie pod nanoringi. Włosy europejskie sa już farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów. Wybór kolorów jest szeroki, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbować, jeśli odcień nam nie pasuje. Włosy również można prostować i kręcić. Mają one odpowiednio przygotowane zakończenie aby założyć je na nanoringi.

 • Włosy Clip-In

  Włosy naturalne europejskie Clip-in. Włosy europejskie sa już farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów. Wybór kolorów jest szeroki, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbować, jeśli odcień nam nie pasuje. Włosy również można prostować i kręcić. Włosy są odpowiednio gęsto szyte aby pojedyncze włosy nie wypadały z taśmy. Dodatkowo są doszyte klipsy dzięki którym można samodzielnie założyć włosy.

 • Włosy Tape-in

  Włosy naturalne europejskie Tape-in. Włosy europejskie sa już farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów. Wybór kolorów jest szeroki, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbować, jeśli odcień nam nie pasuje. Włosy również można prostować i kręcić. Włosy są odpowiednio sklejone aby pojedyncze włosy nie wypadały. Włosy posiadają odpowiednie taśmy klejące aby móc je doczepić metodą „kanapkową”.

 • Włosy na taśmie

  Włosy naturalne europejskie na taśmie. Włosy europejskie sa już farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów. Wybór kolorów jest szeroki, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbować, jeśli odcień nam nie pasuje. Włosy również można prostować i kręcić. Włosy są odpowiednio gęsto szyte aby pojedyncze włosy nie wypadały z taśmy. Taśma jest długa i nie pocięta. Można do niej doszyć klipsy bądź założyć na inne metody.

 • Treski i doczepiane...
  Treski inaczej nazywane kitką, doczepiane za pomocą wsuwek, z włosów naturalnych europejskich oraz grzywki przypinane na grzebyki clip in. Włosy farbowane zgodnie z paleta kolorów.
 • Zobacz
  Szybki podgląd
  Add to compare
  Add to Wishlist
  179,00 zł W magazynie
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Kitka z naturalnych włosów europejskich Długość 50cm, waga 65 gram
  Zobacz
 • 149,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  Kitka z naturalnych włosów europejskich Długość 40cm, waga 50 gram
 • Zobacz
  Szybki podgląd
  Add to compare
  Add to Wishlist
  69,00 zł W magazynie
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Grzywka Clip-In z naturalnych włosów europejskich
  Zobacz
 • Zobacz
  Szybki podgląd
  Add to compare
  Add to Wishlist
  39,00 zł W magazynie
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Naturalne włosy europejskie Clip-In 50 cm, 10 gram (12g z klipsami) 1 taśma    
  Zobacz
Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie