Doczepiane włosy naturalne europejskie - hurtownia i sklep internetowy Remy-Hair, Szczecin
Najczęściej kupowane

Doczepiane włosy naturalne europejskie

Włosy 100% naturalne europejskie. Włosy europejskie są farbowane zgodnie z naszą paletą dostępną na stronie. Występują różne metody zakładania włosów, tj. Clip-in, ringi, tulejki, nanoringi, tape-in, kitki i wiele innych. Włosy również przerabiamy, jeśli zachodzi taka potrzeba. Włosy nie plączą się, można je prostować, kręcić, suszyć oraz farbować. Przy odpowiednio dobranej pielęgnacji pozostają w dobrej kondycji przez kilka miesięcy.

 • Włosy pod ringi i tulejki
  Włosy naturalne europejskie w pasmach pod ringi i tulejki. Włosy europejskie są juz farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów, więc mamy szeroki wybór kolorów, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbowac, jeśli odcień jednak nam nie pasuje. Wlosy również można prostować i kręcić. Mają one odpowiednio przygotowane zakończenie aby założyć je na microringi lub tulejki.
 • Włosy pod zgrzewy

  Włosy naturalne europejskie pod zgrzewy i ultradźwięki. Włosy europejskie sa już farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów. Wybór kolorów jest szeroki, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbować, jeśli odcień nam nie pasuje. Włosy również można prostować i kręcić. Mają one odpowiednio przygotowane zakończenie aby założyć je na zgrzewy keratynowe lub na ultradźwięki.

 • Włosy pod nanoringi

  Włosy naturalne europejskie pod nanoringi. Włosy europejskie sa już farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów. Wybór kolorów jest szeroki, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbować, jeśli odcień nam nie pasuje. Włosy również można prostować i kręcić. Mają one odpowiednio przygotowane zakończenie aby założyć je na nanoringi.

 • Włosy Clip-In

  Włosy naturalne europejskie Clip-in. Włosy europejskie sa już farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów. Wybór kolorów jest szeroki, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbować, jeśli odcień nam nie pasuje. Włosy również można prostować i kręcić. Włosy są odpowiednio gęsto szyte aby pojedyncze włosy nie wypadały z taśmy. Dodatkowo są doszyte klipsy dzięki którym można samodzielnie założyć włosy.

 • Włosy Tape-in

  Włosy naturalne europejskie Tape-in. Włosy europejskie sa już farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów. Wybór kolorów jest szeroki, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbować, jeśli odcień nam nie pasuje. Włosy również można prostować i kręcić. Włosy są odpowiednio sklejone aby pojedyncze włosy nie wypadały. Włosy posiadają odpowiednie taśmy klejące aby móc je doczepić metodą „kanapkową”.

 • Włosy na taśmie

  Włosy naturalne europejskie na taśmie. Włosy europejskie sa już farbowane na odpowiednie kolory wg palety kolorów. Wybór kolorów jest szeroki, co ułatwia dobranie odpowiedniego. Włosy można farbować, jeśli odcień nam nie pasuje. Włosy również można prostować i kręcić. Włosy są odpowiednio gęsto szyte aby pojedyncze włosy nie wypadały z taśmy. Taśma jest długa i nie pocięta. Można do niej doszyć klipsy bądź założyć na inne metody.

 • Treski i doczepiane...
  Treski inaczej nazywane kitką, doczepiane za pomocą wsuwek, z włosów naturalnych europejskich oraz grzywki przypinane na grzebyki clip in. Włosy farbowane zgodnie z paleta kolorów.
 • 259,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  Kitka z naturalnych włosów europejskich Długość 50cm, waga 65 gram
 • Zobacz
  Szybki podgląd
  Add to compare
  Add to Wishlist
  199,00 zł W magazynie
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Kitka z naturalnych włosów europejskich Długość 40cm, waga 50 gram
  Zobacz
 • 69,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  Grzywka Clip-In z naturalnych włosów europejskich
 • 39,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  Naturalne włosy europejskie Clip-In 50 cm, 10 gram (12g z klipsami) 1 taśma    
 • 79,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  60cm, 1 gram/1pasmo, pod nano ringi, 20sztuk
 • 189,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Dostępny produkt z innymi opcjami
  Naturalne włosy europejskie Clip-In35cm, 70 gram (80g z klipsami) zestaw - 5 taśm 
 • Zobacz
  Szybki podgląd
  Add to compare
  Add to Wishlist
  335,00 zł W magazynie
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Naturalne włosy europejskie Clip-In40cm, 120 gram (135g z klipsami) zestaw - 8 taśm 
  Zobacz
 • Zobacz
  Szybki podgląd
  Add to compare
  Add to Wishlist
  225,00 zł W magazynie
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Naturalne włosy europejskie Clip-In45cm, 70 gram (85g z klipsami) zestaw - 7 taśm 
  Zobacz
 • Zobacz
  Szybki podgląd
  Add to compare
  Add to Wishlist
  295,00 zł W magazynie
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Naturalne włosy europejskie Clip-In 50 cm, 85 gram (100g z klipsami) zestaw - 7 taśm
  Zobacz
 • Zobacz
  Szybki podgląd
  Add to compare
  Add to Wishlist
  499,00 zł W magazynie
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Naturalne włosy europejskie Clip-In 50cm, 160 gram (175g z klipsami) zestaw - 8 taśm
  Zobacz
 • Zobacz
  Szybki podgląd
  Add to compare
  Add to Wishlist
  335,00 zł W magazynie
  Podukt dostępny z różnymi wariantami/kolorami
  Naturalne włosy europejskie Clip-In 56 cm, 100 gram (120g z klipsami) zestaw - 7 taśm  
  Zobacz

Włosy są synonimem kobiecości i dodają pewności siebie. Jednak nie każda kobieta została obdarzona przez Matkę Naturę mocnymi i gęstymi włosami. A często wręcz przeciwnie włosy są słabe i cienkie, a częsta koloryzacja rzeczywiście im nie pomaga. Oczywiście zdarzają się też sytuacje, że z powodu mody decydujemy się na fryzury, które zamiast hitem okazują się zwyczajnie kitem. Na szczęście w jednym i drugim przypadku nie należy się martwić, wszak zawsze można zdecydować się na na naturalne włosy doczepiane. Doskonałym wyborem są europejskie.

Naturalne włosy doczepiane – jakość napisana pięknem

Naturalne włosy doczepiane cechuje wysoka jakość. Doskonałym wyborem są włosy europejskie. Są niezwykle przyjemne w dotyku i przy tym mają gładką strukturę. Dzięki temu doskonale dopasowują się do naszych włosów, tworząc z nimi monochromatyczną całość. Zatem efekt będzie tak naturalny, że nikt postronny nie zauważy, że korzystacie z włosów doczepianych. Ale na tym ich zalety się nie kończą, bo można zdecydować się na włosy „remy”. W tym przypadku łuski skierowane są ku dołowi, co eliminuje problem puszenia się. Zatem bad hair day idzie w totalne zapomnienie. Warto wiedzieć, że takie włosy pozyskiwane są najczęściej od Włoszek i Hiszpanek, które mogą pochwalić się najmocniejszymi i pięknymi włosami. A następnie poddawane są procesom koloryzacji. Stąd też dostępne są w tak wielu kolorach. Włosy doczepiane polecamy dla wszystkich kobiet, które mają ochotę na zmiany, ale też chcą cieszyć się fryzurą niczym gwiazda filmowa. Ale są świetnym wyborem także dla tych, które zwyczajnie chcą pozbyć się kompleksów spowodowanych niezbyt mocnymi i gęstymi włosami.

Włosy doczepiane – włosy idealne właśnie dla Ciebie

Chyba każdej kobiecie zdarzyła się już sytuacja, że po godzinach stania przed lustrem i stylizowania włosów efekt finalny był gorszy niż słaby. Cóż, mając cienkie i słabe włosy nie ma się co spodziewać, że można ułożyć idealną fryzurę. A tapirowanie tylko pogarsza sprawę. Na szczęście w myśl zasady, że piękno to naturalność, można wybrać naturalne włosy doczepiane. Dzięki nim wreszcie pozbędziecie się problemów z fryzurą i w każdym wydaniu będziecie prezentować się obłędnie. W końcu świetnie ułożone włosy dodają pewności siebie. I tutaj znowu możemy Wam polecić włosy doczepiane europejskie, które dostępne są w różnych wariantach dopasowanych do metody przedłużania włosów. Jeżeli interesuje Was przedłużenia trwałymi metodami, to najlepiej sprawdzą się włosy zakładane na tulejki, ringi czy nano ringi. A jeżeli raczej z powodu wyjątkowej okazji chcecie przejść totalną metamorfozę fryzury, to trafny będzie wybór włosów doczepianych zakładanych, czyli clip in. Oczywiście możecie także zdecydować się na treski, doczepiane kucyki czy nawet grzywki.

Fryzura marzeń dzięki włosom doczepianym? Tak to możliwe

Europejskie włosy doczepiane można dowolnie stylizować. Możecie je kręcić, suszyć przy użyciu dyfuzora czy nawet farbować. Przy odpowiedniej pielęgnacji rzeczywiście będą doskonale się prezentować. Dzięki nim stworzycie, a raczej wystylizujecie fryzurę marzeń bez narzekań, że Wasze włosy są zbyt rzadkie. Naturalne włosy doczepiane świetnie się prezentują i sprawiają iż Wasza fryzura będzie idealnie oddawać Wasz charakter i to, czego oczekujecie. A skoro to takie łatwe, to wręcz należy spróbować! A dzięki włosom doczepianym to banalnie łatwe i na wyciągnięcie ręki.

Porównaj 0

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie